PROJEKTUJ ON LINE W 3D - NOWOŚĆ!!!

Nie musisz tracić swojego cennego czasu i pokonywać wiele kilometrów tylko po to by wykonać wizualizację własnej łazienki. Dajemy Tobie możliwość zaprojektowania swojej łazienki on line, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Po pierwsze

Wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane, adres mail, numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie w celu dalszych ustaleń,

Po drugie

Wybierz zestaw łazienkowy który Cię interesuje, bądź płytki które chciałbyś mieć w łazience. Dodatkowo możemy wyposażyć Twoją łazienkę w ceramikę, akryl czy kabiny, które możesz wybrać z naszej oferty.

Po trzecie

Podajesz wymiary pomieszczenia o które wcześniej w rozmowie telefonicznej wspomni nasz projektant, oraz przygotujesz odręcznie zrobiony rysunek pomieszczenia wraz z naniesionymi wymiarami. Gdyby się okazało że któregoś wymiaru brakuje, nie musisz się tym martwić, gdyż poprawianie projektu jest u nas bezpłatne i zawsze możemy nanieś korygowany wymiar, bądź element który wcześniej nie był brany pod uwagę. Rysunek ten możesz przeskanować i wysłać na nasz mail. W mailu tym oczywiście możesz opisać swoją wizję łazienki, którą projektant weźmie pod uwagę.

Po ustaleniu wszystkich detali następuje drugi etap, gdzie podejmujesz decyzję.

Wariant I

Dokonujesz wpłaty na nasze konto kwoty 299zł, i otrzymujesz projekt, który można po dokonaniu wpłaty jeszcze korygować wizualnie drogą on line. Taki projekt zaakceptowany przez Ciebie trafia na Twoją skrzynkę e mail. Znasz ilości i znasz rozmieszczenie płytek i sprzętu w pomieszczeniu.

Wybierając wariant II wizualizację masz GRATIS

Wariant II

Wszystko odbywa się dokładnie jak w przypadku wariantu I z tym, że gdy zdecydujesz się na realizację owej wizualizacji w naszym punkcie, kwota 299zł zostanie odjęta od wartości zamówienia w dniu realizacji. Czyli tak naprawdę projekt masz GRATIS.

ZAMÓW DOSTAWĘ Z WNIESIENIEM

Karton płytek gresowych potrafi sięgać wagą do 36 kg. Nie każdy klient jest w stanie wnieść płytki, a zwłaszcza jeśli to ma być któreś z rzędu piętro. Z doświadczenia wiemy że bywają sytuacje gdzie mężczyzna jest w godzinach pracy poza domem, a towar musi odebrać kobieta i wtedy zaczynają się kłopoty, gdyż kierowca zazwyczaj ma dowieźć towar na wskazany adres, ale o noszeniu nie ma żadnej wzmianki. Żeby uniknąć takich przykrych sytuacji, oraz bezskutecznych negocjowań, z góry możesz zdecydować o takiej usłudze. Wystarczy że przy zamówieniu płytek ceramicznych, zdecydujesz się na dostawę z wniesieniem a my ( w zależności od ilości towaru) określimy się cenowo i wyślemy grupę pod wskazany adres. Unikniesz niepotrzebnego stresu, oraz niewygodnego noszenia kartonów, czy wyposażenia łazienki.